Pozycjonowanie

You are here:

Z punktu widzenia klienta

Pierwsze miesiące naszej pracy nie zawsze przynoszą odczuwalne efekty. Nim Państwa strona znacząco podwyższy swoją pozycję – trafi do TOP 100, TOP 50, TOP 30, TOP 10 wreszcie do upragnionego TOP 3 może minąć, w zależności od konkurencyjności słów kluczowych, od jednego do nawet kilku miesięcy. Średnio czas koniecznej pracy do zmiany niekorzystnego położenia strony w wynikach wyszukiwania wynosi właśnie ok 6 miesięcy

Zgodnie z zawartą umową płatność będzie naliczana od podpisania umowy.

W tym czasie wytężonych prac pobieramy opłatę na inwestycje związane z pozycjonowaniem Twojej strony internetowej. Opłata ta zaczyna się od 500 zł netto miesięcznie. Opłata jest uzależniona od kilku czynników takich jak:

ilość pozycjonowanych słów kluczowych
konkurencyjności słów kluczowych
obszar pozycjonowania (geolokalizacja na miasto lub cały kraj)

Państwa środki zostaną zainwestowane między innymi w:

Marketing szeptany

Link building

Tworzenie artykułów reklamowych

Publikacja artykułów reklamowych

Optymalizacja strony

Analiza linków

Dodatkowo przeprowadzimy darmowy audyt oraz optymalizację strony www. Państwa strona zacznie pracować na siebie, będzie spełniać najnowsze wymogi stawiane przez wyszukiwarkę Google profesjonalnie przygotowanym stronom. Zaproponujemy Państwu także słowa o największy potencjale zwrotu z inwestycji, a więc takie, które generują przychody. Nasze prace będziemy prowadzić bez względu na ilość słów kluczowych jaka jest konieczna w Państwa branży do skutecznego pozyskiwania klientów i konkurowania w internecie. Ponadto nasze działania nie ograniczą się tylko i wyłącznie do wyszukiwarki Google. W ich efekcie strona będzie również widoczna w wewnętrznych systemach wyszukiwania największych polskich portali internetowych Onet.pl i Interia.pl.

Zyskują Państwo więc nie tylko pozycjonowanie, ale również profesjonalnie przygotowaną stronę, słowa kluczowe dobrane według kryterium generowania największego zysku oraz pewność, że pracują dla Państwa doświadczeni fachowcy.

Nasi klienci!

Dotychczas z naszych usług pozycjonowania i optymalizacji strony pod kątem wymogów wyszukiwarki skorzystały między innymi takie firmy jak Skanska, Layher, i wiele wiele innych. Doskonałe referencje potwierdzają najlepiej skuteczność naszych działań.

Jednym słowem bezpieczeństwo

Jesteśmy doświadczoną firmą działającą zgodnie z najwyższymi i najnowszymi standardami pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Nasze działania są tyleż skuteczne, co bezpieczne. Osiągnięcie stabilnej i wysokiej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania wymaga wiedzy, doświadczenia i przemyślanej strategii działań. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo klientom.

Wyniki?

Szybkość osiągnięcia oczekiwanych przez Państwa wyników zależy od przynajmniej kilkunastu czynników, z których świadomie kontrolować i manipulować można tylko kilkoma. Z pełną odpowiedzialnością za słowa i gwarancje nie można podać precyzyjnego czasu osiągnięcia wysokich pozycji. Szanując naszych klientów nie oferujemy gruszek na wierzbie, ale podajemy szacowany przedział czasu.