null

Google AdWords

You are here:

Prowadzimy kompleksową obsługę konta adwords. Wykorzystując ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych, docieramy do trafnej grupy odbiorców poszukujących usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę.

Na kontach naszych klientów wykorzystujemy system adwords do granic możliwości wykorzystując następujące formaty reklam:

reklama w sieci wyszukiwania + partnerzy

Reklama nazywana przez większość linkami sponsorowanymi i faktycznie ta nazwa się przyjęła wiele lat temu mimo, że możliwości jakie daje na dzień dzisiejszy system adwords są nieporównywalnie większe, dzięki czemu nasi klienci dostają jeszcze lepszy produkt, z którego można dokonać wiele analiz pozwalających zwiększać współczynniki konwersji.

reklama w sieci reklamowej (zachęcanie do interakcji, budowanie świadomości marki, instalacja aplikacji mobilnej itp)

Dzięki milionom stron internetowych, które udostępnia system adwords możemy w bardzo precyzyjny sposób dotrzeć do odpowiedniej grupy osób na podstawie ich zainteresowań, wieku, płci i wielu innych czynników. Ten format stosujemy podczas budowania świadomości marki ale też z powodzeniem wykorzystujemy w sprzedaży usług lub produktów.

remarketing + remarketing dynamiczny

Jak wiemy nie każde wejście na stronę internetową kończy się konwersją. Dla sklepu internetowego konwersją jest sprzedaż produktu, a dla firmy usługowej konwersją może być wypełniony formularz. Dlatego wykorzystując remarketing lub remarketing dynamiczny, pomagamy naszym klientom uzyskiwać wyższe współczynniki konwersji.

reklama z listą produktów

Reklama skierowana stricte do sklepów internetowych. Ta forma reklamy pozwala na emitowanie reklamy w systemie adwords na podstawie asortymentu co wpływa na jeszcze wyższe współczynniki konwersji, a co za tym idzie – zysk. Wykorzystując system adwords z połączeniem z merchant center i wgraniem odpowiedniego pliku xml możemy docierać w precyzyjny sposób do naszych klientów.

reklama wideo w youtube i sieciach partnerskich

W dzisiejszych czasach youtube jest drugą wyszukiwarką po google, która jest wykorzystywana w celach poszukiwania ciekawych treści. Dlatego wielu Waszych klientów przegląda filmy w youtube i innych stronach partnerskich dzięki czemu jesteście w stanie w stosunkowo niskiej cenie dotrzeć ze swoim przekazem reklamowym do trafnej grupy odbiorców.

kampanie promujące aplikacje

Prosty sposób na dotarcie do osób, które zdecydują się zainstalować aplikację.